Riberia Network
Search
K
Comment on page

Survival Boss Sistemi

Survival oyunumuzda etkileşime girebileceğiniz ve ödüller kazanabileceğiniz Boss sistemimizi öğrenmek için bu rehberimizi okuyabilirsiniz.

Kıta Survival oyunumuzda her gün saat 15:00, 18:00 ve 21:00 vakitlerinde Boss ve özel canavarları doğar. Bossu ve canavarları öldürerek Elmas, Zümrüt, Kral Tacı ve benzeri eşyaları kazanabilirsiniz.
/warp boss yazarak Boss bölgemize ulaşabilirsiniz.
Boss Bölgesi Görünümü
Boss canavarının 1200 canı bulunmaktadır. Uçabildiği için yay ve arbalet eşyalarını kullanmak öldürmeniz için katkı vermektedir. Öldüğü takdirde eşyaları yere düşer ilk alan oyuncu kazanır.
BOSS
Gulyabani tek seferlik ve bir kaç tane olarak doğmaktadır. 100 canı bulunmasına rağmen sayıları sebebi ile sorun yaratabilirler. Zümrüt, Altın blok ve altın elma gibi eşyaları düşürürler.
Azgın Boğa 500 Canı bulunan oyuncuları Boss kadar zorlayan bir canavardır. Her Boss vaktinde 3 tane doğmaktadır. İçerisinden çıkan eşyalar Gulyabani ile benzerlik taşımaktadır.
Gulyabani oyuncuları oyalamaya çalışırken Azgın Boğa oyuncuları öldürmeye çalışır. Eğer oyuncular takım çalışması yapmazsa Boss canavarını öldürmek için çok büyük uğraşlar verirler.
Boss Canavarından çıkabilecek bazı eşyalar ektedir;
  1. 1.
    Wither Kılıcı : Wither kılıcı boss canavarından %50 ihtimal ile düşmektedir.
  2. 2.
    Wither Sıfatı : 1 ve 3 gün olmak üzere iki tane wither sıfatı bulunmaktadır. %100 İhtimal ile 1 günlük, %25 ihtimal ile 3 günlük düşmektedir. Kullanan oyunculara oyun içerisinde avantaj sağlamayacak ancak Sohbet ve Tab üzerinde güzel görünüm kazandıracak bir rol verecektir.
Tüm bunların dışında Zümrüt, Altın, Elmas blok gibi eşyaları vermekle birlikte nether yıldızı, büyülü altın elma ve netherite zırh parçaları gibi eşyalar vermektedir.